TotalFootball.am


12.04.19 11:23

Fanclubs CUP-2019. երկրորդ տուրի ժամանակացույցը


Fanclubs CUP-2019 ֆուտզալի սիրողական մրցաշարի խմբային փուլի երկրորդ տուրի հանդիպումները կկայանան ապրիլի 13-ին, 14-ին և 15-ին:

Ներկայացնում ենք առաջիկա տուրի ժամանակացույցը.

Ապրիլի 13, շաբաթ, նախկին «Միկա» մարզադահլիճ

22:00` «Բարսա Heroes»-«Տոտենհեմ»

23:00` «Աթլետիկո Մադրիդ»-«Վուլվերհեմփթոն»

Ապրիլի 14, կիրակի, նախկին «Միկա» մարզադահլիճ

10:00` «Ֆալկոնս»-«Յուվենտուս»

11:00` «Մանչեսթեր Սիթի»-ՊՍԺ

12:00` «Բարսելոնա»-«Heroes Team LA Galaxy»

16:00` «Արսենալ»-«Աթլետիկ Բիլբաո»

17:00` «Մովիսթար Երևան»-«Միլան»

19:05` «Բավարիա»-«Վալենսիա»

20:10` «Էվրիկա»-«Այաքս»

21:15` «Ջոկեր»-«Լեո»

22:25` «Ալաշկերտ»-«Ռևոլուշըն»

Ապրիլի 15, երկուշաբթի, նախկին «Միկա» մարզադահլիճ

21:00` «Արարատ»-«Նյուքասլ»

22:00` «Սպորտինգ»-«Բայազետ»

23:00` «Մանչեսթեր Յունայթեդ»-«Արարատ-Արմենիա»

Նշենք` «Լիվերպուլ»-«Երևան» և «Սպարտակ»-«Մետալուրգ» հանդիպումների ժամանակացույցի վերաբերյալ տեղեկություն կտրամադրենք ավելի ուշ:





  Լրահոս



Fanclubs CUP


Արարատ-Արմենիա   2   3
Արցախ ՖԱ   1   3
Ալաշկերտ   1   3
Արարատ   2   3 
Շիրակ   2  2
Բանանց    2   1
Լոռի ՖԱ   2  1
Գանձասար-Կապան   0

 0

Փյունիկ

 0

  0

 

Բարսելոնա   2   6
Վալենսիա   2   4
Սելտա   2   4
Գրանադա   2   4 
Սևիլիա   2   4
Ատլետիկո Մադրիդ   2   4
Ատլետիկ Բիլբաո   2   3
Ռեալ Սոսիեդադ   2

  3

Վիլյառեալ

  2   3
Ռեալ Մադրիդ   2   3

Էիբար

  2   3
Խետաֆե   2   3
Մալագա   2   3 
Ռայո Վալյեկանո   2   2
Դեպորտիվո   2   1
Էսպանյոլ   2   1
Ալմերիա   2   1
Կորդոբա   2   1
Էլչե   2   1
Լևանտե   2

  0

Միլան

  1   3
Ռոմա   1   3
Ուդինեզե   1   3
Նապոլի   1   3
Չեզենա   1   3
Յուվենտուս   1   3
Կալիարի   1   1
Պալերմո   1   1
Սամպդորիա   1   1
Սասսուլո   1   1
Ատալանտա   1   1
Ինտեր   1   1
Տորինո   1   1
Վերոնա   1   1
Ջենոա   1   0
ՙԿիևո   1   0
Պարմա   1   0
Լացիո    1   0
Էմպոլի   1   0
Ֆիորենտինա

  1

  0
Չելսի  3   9
Սուոնսի  3   9
Ասթոն Վիլա  3   7
Մանչեսթեր Սիթի  3   6
Լիվերպուլ   3   6
Տոտտենհեմ  3   6
Արսենալ  3   5
Սաութհեմփթոն  3   4
Հալ Սիթի  3   4
Սթոուք Սիթի  3   4
Վեսթ Հեմ  3   3
ՔՊՌ  3   3
Սանդերլենդ  3   2
Մանչեսթեր Յունայթեդ  3   2
Լեյթեր  3   2
Նյուքասլ  3   2

Էվերթոն

 3   2
Վեսթ Բրոմվիչ  3   2
Քրիսթալ Փելաս  3   1
Բարնլի  3   1