TotalFootball.am


17.09.13 15:11

Հայաստանի Գավաթ, Հայաստանի առաջնություն. Առաջին խումբ. Սպասարկող անձնակազմեր


Սեպտեմբերի 18-ին կկայանան Հայաստանի Գավաթի խաղարկության 1/4-րդ եզրափակչի հանդիպումները, որոնք կսպասարկեն հետևյալ անձնակազմերը`

 

Խաղը

Մրցավար

1-ին օգնական

2-րդ օգնական

1-ին ՄԼՕ

2-րդ ՄԼՕ

4-րդ պաշտոնյա

Տեսուչ

Գանձասար
-
Ուլիս

Սուրեն
Բալիյան

Էրիկ
Արևշատյան 

 Արմեն

Կոստանյան

Գևորգ

Եղոյան

Էդգար

Սահակյան

Արման
Վարդանյան

Գևորգ
Հովհաննիսյան

Ալաշկերտ
-Միկա

Զավեն
Հովհաննիսյան 

Վանիկ

Սիմոնյան

Մեսրոպ

Ղազարյան

Տիգրան

Հովսեփյան

Արման

Ղուշչյան

Հարություն

Համբարձումյան

Աշոտ
Հարությունյան

 

Սեպտեմբերի 17-ին և 19-ին կկայանան Հայաստանի Առաջին խմբի առաջնության 10-րդ տուրի հանդիպումները, որոնք կսպասարկեն հետևյալ անձնակազմերը`

 

Խաղը

Մրցավար

1-ինօգնական

2-րդ օգնական

4-րդ պաշտոնյա

Տեսուչ

Գանձասար-2

Բանանց-2

Էդգար

Սահակյան

Էրիկ

Արևշատյան

Արմեն

Կոստանյան

Սուրեն

Բալիյան

Գևորգ

Հովհաննիսյան

Շենգավիթ

-Արարատ-2

Արման
Ալաբերքյան

Սարգիս
Հովհաննիսյան

Կարեն
Խաչատրյան

Անդրանիկ

Ստեփանյան

Հենրիկ
Սիմոնյան

Շիրակ-2
-Բանանց-3

Արտակ
Սիմոնյան

Խաչատուր
Հովհաննիսյան

Արթուր

Ալեքսանյան

Անդրանիկ

Պողոսյան

Վլադիմիր
Շառոյան

Ալաշկերտ-2
-Միկա-2

Մանուկ

Ֆահրադյան

Արմեն
Խաչատրյան

Սեդրակ
Հակոբյան

Հենրիկ
Նալբանդյան

Հակոբ
Ներսիսյան





  Լրահոս



Հայաստան


Ամենաընթերցվածները

 

Արարատ   6   16
Շիրակ   6   13
Արարատ-Արմենիա   4   10
Լոռի   4   10
Ալաշկերտ   5   7
Նոա   6   7
Փյունիկ   5   6
Գանձասար-Կապան   6   4
Ուրարտու   6   2
Երևան   6

  0

Բարսելոնա   2   6
Վալենսիա   2   4
Սելտա   2   4
Գրանադա   2   4 
Սևիլիա   2   4
Ատլետիկո Մադրիդ   2   4
Ատլետիկ Բիլբաո   2   3
Ռեալ Սոսիեդադ   2

  3

Վիլյառեալ

  2   3
Ռեալ Մադրիդ   2   3

Էիբար

  2   3
Խետաֆե   2   3
Մալագա   2   3 
Ռայո Վալյեկանո   2   2
Դեպորտիվո   2   1
Էսպանյոլ   2   1
Ալմերիա   2   1
Կորդոբա   2   1
Էլչե   2   1
Լևանտե   2

  0

Միլան

  1   3
Ռոմա   1   3
Ուդինեզե   1   3
Նապոլի   1   3
Չեզենա   1   3
Յուվենտուս   1   3
Կալիարի   1   1
Պալերմո   1   1
Սամպդորիա   1   1
Սասսուլո   1   1
Ատալանտա   1   1
Ինտեր   1   1
Տորինո   1   1
Վերոնա   1   1
Ջենոա   1   0
ՙԿիևո   1   0
Պարմա   1   0
Լացիո    1   0
Էմպոլի   1   0
Ֆիորենտինա

  1

  0
Չելսի  3   9
Սուոնսի  3   9
Ասթոն Վիլա  3   7
Մանչեսթեր Սիթի  3   6
Լիվերպուլ   3   6
Տոտտենհեմ  3   6
Արսենալ  3   5
Սաութհեմփթոն  3   4
Հալ Սիթի  3   4
Սթոուք Սիթի  3   4
Վեսթ Հեմ  3   3
ՔՊՌ  3   3
Սանդերլենդ  3   2
Մանչեսթեր Յունայթեդ  3   2
Լեյթեր  3   2
Նյուքասլ  3   2

Էվերթոն

 3   2
Վեսթ Բրոմվիչ  3   2
Քրիսթալ Փելաս  3   1
Բարնլի  3   1

 

Արարատ

  2

  3

Արարատ-Արմենիա

  1

  3

Ալաշկերտ

  1

  3

Արարատ

  2

  3 

Շիրակ

  2

 2

Բանանց 

  2

  1

Լոռի ՖԱ

  2

 1

Գանձասար-Կապան

  0

 0

Փյունիկ

 0

  0

Երևան