TotalFootball.am

19.06.17 12:58

«Վարդարի» հավանական մրցակիցները ՉԼ որակավորման 2-րդ փուլում


Այսօր Երևանի ժամանակով 14:ճճ-ին կկայանա ՉԼ որակավորման առաջին և երկրորդ փուլի վիճակահանությունը:

Մակեդոնական «Վարդարը» որի կազմում հանդես են գալիս Հայաստանի ազգային հավաքականի ֆուտբոլիստներ Հովհաննես Համբարձումյանը և Տիգրան Բարսեղյանը, Չեմպիոնների լիգայի որակարվորման փուլում պայքարը կսկսի 2-րդ փուլից: 

2-րդ փուլում «Վարդարի» հավանական մրցակիցներն են.

«Սելթիկ» 

«Լեգիա»

«Մարիբոր»

«Մալմյո»

«Ռուսենբորգ»

«Հաբնարֆյորդյուր»





  Լրահոս



Հայաստան

Կոնֆեդերացիաների գավաթ. Ո՞ր հավաքականները դուրս կգան եզրափակիչ

  • Պորտուգալիա - Գերմանիա
  • Պորտուգալիա - Մեքսիկա
  • Չիլի - Գերմանիա
  • Չիլի - Մեքսիկա

Արտյոմ Սիմոնյանը փորձաշրջան է անցնում «Վինտերտուրում»
144
Լոպիրյովա. «Հենրիխ Մխիթարյանը հպարտության զգացում է առաջացնում»
1539
Իռլանդացի մրցավարը կսպասարկի Մլադոստ - Գանձասար-Կապան հանդիպումը
121
Հունգարացի մրցավարը կսպասարկի Փյունիկ - Սլովան հանդիպումը
127
«Ռասինգի» ֆուտբոլիստները մարզումից առաջ հարգել են Հայոց Ցեղասպանության զոհերի հիշատակը
797
«Ենիսեյը» պարտվել է ստուգողական խաղում. Արթուր Սարկիսովը մասնակցել է խաղին
119

Ամենաընթերցվածները

 

Ալաշկերտ  29  61
Գանձասար-Կապան  29

 56

Շիրակ  29  52
Փյունիկ  29  42
Բանանց  29   21
Արարատ  29  12



 

 

Բարսելոնա   2   6
Վալենսիա   2   4
Սելտա   2   4
Գրանադա   2   4 
Սևիլիա   2   4
Ատլետիկո Մադրիդ   2   4
Ատլետիկ Բիլբաո   2   3
Ռեալ Սոսիեդադ   2

  3

Վիլյառեալ

  2   3
Ռեալ Մադրիդ   2   3

Էիբար

  2   3
Խետաֆե   2   3
Մալագա   2   3 
Ռայո Վալյեկանո   2   2
Դեպորտիվո   2   1
Էսպանյոլ   2   1
Ալմերիա   2   1
Կորդոբա   2   1
Էլչե   2   1
Լևանտե   2

  0

Միլան

  1   3
Ռոմա   1   3
Ուդինեզե   1   3
Նապոլի   1   3
Չեզենա   1   3
Յուվենտուս   1   3
Կալիարի   1   1
Պալերմո   1   1
Սամպդորիա   1   1
Սասսուլո   1   1
Ատալանտա   1   1
Ինտեր   1   1
Տորինո   1   1
Վերոնա   1   1
Ջենոա   1   0
ՙԿիևո   1   0
Պարմա   1   0
Լացիո    1   0
Էմպոլի   1   0
Ֆիորենտինա

  1

  0
Չելսի  3   9
Սուոնսի  3   9
Ասթոն Վիլա  3   7
Մանչեսթեր Սիթի  3   6
Լիվերպուլ   3   6
Տոտտենհեմ  3   6
Արսենալ  3   5
Սաութհեմփթոն  3   4
Հալ Սիթի  3   4
Սթոուք Սիթի  3   4
Վեսթ Հեմ  3   3
ՔՊՌ  3   3
Սանդերլենդ  3   2
Մանչեսթեր Յունայթեդ  3   2
Լեյթեր  3   2
Նյուքասլ  3   2

Էվերթոն

 3   2
Վեսթ Բրոմվիչ  3   2
Քրիսթալ Փելաս  3   1
Բարնլի  3   1