TotalFootball.am


15.10.19 16:40

Հայտնի է Golden Boy-ի 20 հավակնորդների անունները


Հայտնի է Golden-Boy-2019-ի հավակնորդների անունները։ Այդ մրցանակը տրվում է տարվա լավագույն երիտասարդ խաղացողին։
Հավակնորդների մեջ մտել են 20 ֆուտբոլիստներ։
Մատիաս դե Լիգտ («Յուվենտուս», Հոլանդիա)
Ալֆոնսո Դևիս («Բավարիա», Կանադա)
Ջանլուիջի Դոնարումա («Միլան», Իտալիա)
Անսու Ֆաթի («Բարսելոնա», Իսպանիա)
Ֆիլ Ֆոդեն («Մանչեսթեր Սիթի», Անգլիա)
Մատեո Գենդուզի («Արսենալ», Ֆրանսիա)
Էրլինգ Հոլանդ («Զալցբուրգ», Նորվեգիա)
Կայ Հավերց («Բայեր», Գերմանիա)
Ժոաու Ֆելիքս («Ատլետիկո», Պորտուգալիա)
Դեյան Յովելիչ («Այնտրախտ», Սերբիա)
Մոյզե Քին («Էվերթոն», Իտալիա)
Լի Կան Ին («Վալենսիա», Կորեա)
Անդրեյ Լունին («Վալյադոլիդ», Ուկրաինա)
Դոնիել Մալեն (ՊՍՎ, Հոլանդիա)
Մեյսոն Մաունթ («Չելսի», Անգլիա)
Ռոդրիգո («Ռեալ Մադրիդ», Բրազիլիա)
Ջեյդոն Սանչո («Բորուսիա» Դ, Անգլիա)
Ֆերան Տորես («Վալենսիա», Իսպանիա)
Վինիսիուս Ժունիոր («Ռեալ Մադրիդ», Բրազիլիա)
Նիկոլո Ձանիոլո («Ռոմա», Իտալիա)
Հաղթողի անունը կհրապարակվի դեկտեմբերի 16-ին՝ Իտալիայի Թուրին քաղաքում։

Հայտնի է Golden-Boy-2019-ի հավակնորդների անունները։ Այդ մրցանակը տրվում է տարվա լավագույն երիտասարդ խաղացողին։

Հավակնորդների մեջ մտել են 20 ֆուտբոլիստներ։

Մատիաս դե Լիգտ («Յուվենտուս», Հոլանդիա)
Ալֆոնսո Դևիս («Բավարիա», Կանադա)
Ջանլուիջի Դոնարումա («Միլան», Իտալիա)
Անսու Ֆաթի («Բարսելոնա», Իսպանիա)
Ֆիլ Ֆոդեն («Մանչեսթեր Սիթի», Անգլիա)
Մատեո Գենդուզի («Արսենալ», Ֆրանսիա)
Էրլինգ Հոլանդ («Զալցբուրգ», Նորվեգիա)
Կայ Հավերց («Բայեր», Գերմանիա)
Ժոաու Ֆելիքս («Ատլետիկո», Պորտուգալիա)
Դեյան Յովելիչ («Այնտրախտ», Սերբիա)
Մոյզե Քին («Էվերթոն», Իտալիա)
Լի Կան Ին («Վալենսիա», Կորեա)
Անդրեյ Լունին («Վալյադոլիդ», Ուկրաինա)
Դոնիել Մալեն (ՊՍՎ, Հոլանդիա)
Մեյսոն Մաունթ («Չելսի», Անգլիա)
Ռոդրիգո («Ռեալ Մադրիդ», Բրազիլիա)
Ջեյդոն Սանչո («Բորուսիա» Դ, Անգլիա)
Ֆերան Տորես («Վալենսիա», Իսպանիա)
Վինիսիուս Ժունիոր («Ռեալ Մադրիդ», Բրազիլիա)
Նիկոլո Ձանիոլո («Ռոմա», Իտալիա)

Հաղթողի անունը կհրապարակվի դեկտեմբերի 16-ին՝ Իտալիայի Թուրին քաղաքում։





  Լրահոս



Աշխարհ


Ամենաընթերցվածները

Արարատ   8   19
Շիրակ   8   17
Լոռի   6   13
Ալաշկերտ   7   13
Արարատ-Արմենիա   6   13
Նոա   8   11
Փյունիկ   7   9
Ուրարտու   8   5
Գանձասար-Կապան   8   4
Երևան   8

  0